Hakkımızda

Her hikayenin bir başlangıcı vardır.
Kadriye Baştürk’ün hikayesi, kalitesiyle vazgeçilmez olan, özgün ve zamana meydan okuyan tasarımlarıyla akıllarda yer edinmek isteyen, nitelikli bir firma ve dünyaca ünlü bir marka olma hayaliyle başladı. Bu vizyon doğrultusunda modaya uygun tasarımları ve olağanüstü işçiliği ile büyük ilgi gören marka kısa bir sürede adını duyurmayı başardı.  En beğenilen moda markalarından biri olarak sektörde yerini aldı. Kalite ve şıklığı misyon edinerek, tasarımlarındaki detaylara gösterdiği özenle emsalsiz bir marka olarak zirvedeki konumunu daha da güçlendirdi.
Hakkımızda
Dinamik bir ruha sahip, ayırt edici bir imajı olan lüks giyim markası Kadriye Baştürk tarafından kuruldu. Güçlü kadınların tercihi olan marka eksiksiz şıklığı vaat ederek ilk mağazası 2016  yılında Ümraniye'de açtı 5 yıl içerisinde 8 mağaza  daha açarak hizmet ağını genişletti ve bugün 9 mağazaya ulaştı. Başlangıcından bu yana modaya uygun tasarımlarını, olağanüstü işçilik ile birleştirerek müşterilerinin ilgisini çeken, koleksiyonlarıyla tutkulu bir müşteri kitlesi oluşturan Kadriye Baştürk, moda dünyasında tanınan bir marka haline geldi. Giyim, ayakkabı, çanta olmak üzere geniş bir koleksiyon yelpazesini bünyesinde barındırarak herkesin kendi tarzına hitap eden parçaları rahatlıkla bulabileceği çok yönlü bir marka haline geldi ve adından sık sık söz ettirmeyi başardı. İş ve moda alanındaki çeşitli başarıları, kararlılığı Kadriye Baştürk markasını şuan bulunduğu konuma getiren iki önemli etken olarak yerini aldı. Çarpıcı tasarımları ile müşterilerinin gönlünde taht kurmayı başaran, kalitesiyle mükemmelleşen marka 2016 yılında e-ticaret alanında kendisini geliştirerek bugün hala müşteri kitlesini genişletmeye, dünyanın dört bir yanına ulaşmaya devam ediyor ve devam edecek.
Ekibimiz
Multidisipliner çalışma, yenilikçi bakış açısı, zarafet ve kararlılık Kadriye Baştürk markasının önde gelen değerlerini oluşturmaktadır. 45  kişilik çalışma arkadaşlarını bünyesinde barındıran markanın giyim sanatını mükemmelleştiren elegan tasarımları, göze çarpan kalitesi tesettür modasına tamamen modern bir yaklaşım getirdi. Ekibinin tutkusu, işe olan bağlılığı ile büyümeye devam eden Kadriye Baştürk birçok markaya ilham oldu.
Hedefimiz
Her daim mükemmeli hedefleyerek başarılı ve eklektik olan Kadriye Baştürk başlangıcından bu yana moda sektöründe tanınan bir etiket haline geldi. Her daim müşterilerini heyecanlandırmayı ve ilham vermeyi amaç edinen markanın öncelikli amaçlarından biri de kalitesi ve zamana meydan okuyan tasarımlarıyla tüm dünyayı tanıştırmak.