2011 yılından bu yana moda ve sanat üzerine olan bilgi ve birikimleri, 2015 yılında Kadriye baştürk markasını oluşturdu. Kadriye baştürk markası ile kısa sürede yenilikçi, fonksiyonlu koleksiyonu ile beğeni ve dikkatleri üzerine çekti ve müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmayı başardı.

Kuruluşundan itibaren pek çok kadının giyim sektöründe ilk tercihi olmayı ilke edinmesiyle birlikte kadriye baştürk markası gelen talepler doğrultusunda 2016 yılında ekibini güçlendirerek mağazacılıkta ve e-ticaret alanında yatırımlarını gerçekleştirdi.

Yenilikçi fikirleri ve özgün çizgisine, üretim atölyesiyle birlikte ilk mağazasını ekledi. Küçük bir ekiple başladığı yolda bugüne kadar trendleri takip eden, muhafazakar giyim alanında geniş ürün yelpazesi sunan, ulaşılabilir fiyatlar ile müşteri memnuniyetini kazanan bir marka oldu.

Kadriye baştürk markası, modellerini modern güçlü kadınların yaşam tarzlarından esinlenerek tasarlamaya ve vizyonel yolculuğuna devam etti.

Ürünlerinin en önemli özelliği her yaşa hitap eden, rahat giyilebilir ve kaliteli bir stile sahip olması.

Markamız 2018 yılında tamamlayıcı olarak gördüğümüz şal / eşarp alanında kurduğu Qef markası ile kısa sürede büyük başarıya ulaştı. kendine özel üretimi ve aynı zamanda dünya'da bir ilk olan “kokulu şal” ile yola çıkan Qef bir çok tüketicinin dikkatini çekti.

Kadriye baştürk markası küçük bir ekip ile başlayıp heyecanını hiç kaybetmeden 7 mağaza zincirine ulaştı. Aynı zamanda kendi bünyesinde üretim, mağazacılık ve e-ticaret yaparak yüzlerce kişiye istihdam sağlamanın mutluluğunu yaşadı. başarı ve memnuniyet dolu bu yolda emin adımlarla yoluna devam kadriye baştürk markası 8 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile ülke ekonomisine katkı sağladı.

En yeni sezon modellerimizi satın alamak ve mağazalarımızdan deneyerek almak isterseniz iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.