Kadriye Baştürk'ten Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim? 

  1. Siparişinizin size ulaştığı günden itibaren 14 (on dört) gün içinde satın aldığınız ürünü istediğiniz beden, renk ile yada farklı bir ürünle değiştirebilirsiniz.
  2. Değiştirmek istediğiniz ürün giyilmemiş/kullanılmamış, yıkanmamış veya kuru temizleme yapılmadan, herhangi bir deformasyonun olmaması gerekmektedir.
  3. Değiştirmek istediğiniz ürüne ait faturanın 2. nüshasını değişim formunu eksiksiz doldurup imzalayarak ürün ile birlikte faturadaki adresimize gönderin.
  4. Üründe firma tarafından herhangi bir hata olmaması durumunda kargo gönderim ücreti müşteriye aittir.
  5. Ürün teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde kargonuzdan çıkan iade formunu tam olarak doldurarak, aşağıda belirtilen iade adresine tüm fatura nüshaları ile birlikte yollayınız. İadeniz ürün elimize ulaştıktan sonra en geç 30 iş günü içerisinde yapılacaktır.
  6. Ürünlerimizde üretimden kaynaklanan hata ve bozukluklar için bizimle iletişime geçerek karşı ödemeli olarak gönderim yapabilirsiniz.
  7. Değiştirmek istediğiniz ürünün yenisini, ürün firmaya ulaştığı takdir de  5(beş) iş günü içinde kargoya verilmektedir.

İndirimli ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.

İade ve Değişim İçin İletişim Bilgilerimiz

Telefon: +90 216 641 29 67 - 0542 573 31 73

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.