Alışveriş Sepetiniz () Adet
Siparişinizin size ulaştığı günden itibaren 14 (on dört) gün içinde satın aldığınız ürünü istediğiniz beden, renk ile yada farklı bir ürünle değiştirebilirsiniz.

Değiştirmek istediğiniz ürün giyilmemiş/kullanılmamış, yıkanmamış veya kuru temizleme yapılmadan, herhangi bir deformasyonun olmaması gerekmektedir.

Üründe firma tarafından herhangi bir hata olmaması durumunda kargo gönderim ücreti müşteriye aittir.
Kargodan teslim alınmayan siparişlerde gidiş-dönüş kargo bedelleri sipariş bakiyenizden düşülerek hesabınıza yatırılmaktadır.
Ürün teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde kargonuzdan çıkan iade formunu tam olarak doldurarak,faturasıyla birlikte aşağıda belirtilen iade adresine tüm fatura nüshaları ile birlikte yollayınız. İadeniz ürün elimize ulaştıktan sonra en geç 15 iş günü içerisinde yapılacaktır.


Ürünlerimizde üretimden kaynaklanan hata ve bozukluklar için bizimle iletişime geçerek karşı ödemeli olarak gönderim yapabilirsiniz.

İade-Değişim kargolarınızda siparişinizin faturasıyla beraber gönderimini sağlamanız gerekmektedir.
Her fatura için yalnızca tek işlem hakkınız bulunmaktadır. 
Değiştirmek istediğiniz ürünün yenisini, ürün firmaya ulaştığı takdir de  5(beş) iş günü içinde kargoya verilmektedir.

 
İADE/DEĞİŞİM KARGO GÖNDERİMİ
İade ve değişim işlemlerinizde Yurtiçi kargo ile 433293462 cari kodu üzerinden karşı ödemeli olarak gönderimi sağlanmalıdır. Yukarıda bilgisi verilen şekilde gönderimi sağlanmaması,başka kargo şirketleri ile gönderim yapılması halinde iade-değişim süreci gerçekleştirilmemektedir.
Güvenli Ödeme
Güvenli Ödeme

SSL Sertifikası ile Bilgilerin Güvende!

Güvenli Ödeme
Hızlı Kargo

4 Saate Kadar Aynı Gün Teslimat!

Güvenli Ödeme
14 Gün İade & Değişim

Ürünlerinizi Kolayca İade Edebilirsiniz!

Güvenli Ödeme
Uygun Fiyat

Kaliteli Ürünler Uygun Fiyatlarla!